Nasza wypożyczalnia dysponuje bezpiecznym sprzętem.

Sprzęt wypożyczalni Kajaki Pomiechówek

Czasy kajaków poliestrowych, czyli popularnych szklaków powoli mijają. Standardemsą już kajaki polietylenowe, dużo wygodniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Podobnie wygląda sytuacja z wiosłami. Ciężkie drewniane wiosła możemy uznać za przeżytek. U nas otrzymujecie sprzęt nowoczesny, wygodniejszy i- co najważniejsze- bardzo odporny na uszkodzenia. Wynajmując kajaki polietylenowe możecie zapomnieć o rozoranym dnie czy przeciekającej burcie.

Nasze kajaki są wykonane z niezniszczalnego polietylenu. Super wygodne, odporne na uszkodzenia, bardzo zwrotne, niesamowicie stabilne, sterowne i lekkie. Idealne do wypraw po Wkrze.

Kajaki mają wytrzymałe ,wygodne siedziska – wysokie ,składane tak aby można było łatwo załadować bagaże do kajaka ,wygodny mapnik na dziobie ,wysoka burta zapewniająca jeszcze większe bezpieczeństwo, odpowiednia szerokość gwarantująca dużą ładowność co w połączeniu z szerokim i płaskim dnem zapewnia dużą stabilność na wodzie,możliwość zamontowania dodatkowego siedzonka dla dziecka.

W swojej ofercie posiadamy kajaki: 1-osobowe,2-osobowe, 3 osobowe oraz kanu-4-osobowe