Kajaki Wkra- bezpieczeństwo

Kajaki Wkra- bezpieczeństwo post thumbnail

Kajaki Wkra to oczywiście spływy kajakowe, ale również kajaki Wkra, to sprzęt. Sprzęt który musi być mocny, bezpieczny oraz wygodny i funkcjonalny. Taki sprzęt posiada w swoim asortymencie wypożyczalnia kajaków na Wkrze. Stanica kajakowa Kajaki Pomiechówek każdego roku przed rozpoczęciem sezonu sprawdza w jakim stanie są kajaki. A dzięki specjalistycznemu serwisowi z którym współpracuje może w profesjonalny sposób zregenerować praktycznie każdy kajak.

Jakie kajaki na Wkrze? Wkra to rzeka spokojna nie wymaga zatem jakiegoś specjalistycznego sprzętu. Po prostu kajaki powinny spełniać normy bezpieczeństwa, a co z tym się wiąże zachowywać się stabilnie na wodzie. Wygoda też jest pożądana i to bardziej niż jego prędkość, do której podczas leniwego spływu nie przywiązujemy zbytnio wagi, dlatego „rakiety” kajakowej nie potrzebujemy. W większości kajaki które pływają na Wkrze są dwuosobowe. Dwuosobowe ponieważ są uważane za najbezpieczniejsze, bardzo mocne i niezwykle stabilne. Mają zwartą i mocną skorupę i są tak skonstruowane, aby przy ewentualnej (co czasami się zdarza) wywrotce szybko i bez niespodzianek opuścić kajak.

Dlatego dla własnego i znajomych bezpieczeństwa warto wybierać wypożyczalnie kajakowe na Wkrze, ale nie tylko wyposażone w sprzęt dobrej klasy. Mamy wtedy pewność, że nasza wyprawa zakończy się szczęśliwie a jej uczestnicy wrócą cali i bezpieczni bogatsi o miłe wspomnienia, a nie miłe doświadczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które gwarantują zawsze dobrą zabawę na rzece Wkrze w kajaku.

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

obrazek-info

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:Europa inwestująca w obszary wiejskie.”Operacja mająca na celu Zakup sprzętu i wyposażenia rekreacyjnego na potrzeby turystyki kajakowej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność: rozwijanie działalności gospodarczej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020