Weekend majowy 2022

Weekend majowy  2022 post thumbnail

Pomysł na weekend majowy, czy gdzie wyjechać na weekend majowy lub jaka atrakcja w długi weekend majowy? Praktycznie zawsze każdego roku zadajemy sobie te pytania, a jednocześnie szukamy na nie odpowiedzi w internecie. Taką propozycją na miło spędzoną majówkę jest zorganizowanie wyprawy kajakowej. A właściwie zlecenie zorganizowania takiej wyprawy. Od czego zacząć? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić pod nr 601 227 759 i zamówić spływ kajakowy rzeką Wkrą.

Jeżeli tylko lubujecie się w aktywnym wypoczynku, ale przy tym spokojnie i wygodnie chcecie obcować z rzeką oraz ostępami leśnymi, to idealnym pomysłem na majówkę spłynięciem rzeką w kajaku. Taką możliwość dają liczne wypożyczalnie kajaków jednak warto wybrać sprawdzoną! Przystań Kajaki Pomiechówek prowadzona przez firmę ANMAR jest doświadczoną wypożyczalnia zapewniającą najwyższy standard przy organizowaniu spływów kajakowych. Jej lokalizacja mieści się jak sama nazwa mówi w Pomiechówku tuż przy moście głównym na rzece Wkrze. Łatwo do niej trafić ponieważ widać ją z drogi krajowej nr 62, a każdy kto jest wyposażony w smartfona wystarczy, że w Google wpisze Kajaki Pomiechówek i telefon dzięki aplikacji zaprowadzi nas pod same „drzwi”.

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się w spływach kajakowych rzeką Wkrą. Rzeka Wkra bierze swój początek w okolicy Nidzicy tu są jej źródła. Jest prawym dopływem Narwi, a liczy sobie 250 kilometrów i prawie na całej swojej długości tworzy piękny szlak kajakowy. Wyprawy na odcinkach tak malowniczego koryta rzeki są organizowane przez nas na trzech trasach. Joniec – Pomiechówek jest najdłuższą liczy bowiem 26 kilometrów i przepłynięcie tej trasy zajmuje około 6 godzin. Polecana jest raczej już wprawionym kajakarzom nie ze względu na trudność trasy, a raczej na czas potrzebny do jej przebycia. Cztery godziny zajmie nam trasa kajakowa Borkowo-Pomiechówek. Odcinek piętnastu kilometrów pokonamy spokojnie nawet z młodszą młodzieżą. Natomiast na 2 i pół godzinny szlak Śniadówko-Pomiechówek możemy zabrać również dzieci. To jedynie 9 kilometrów. Zawsze jednak mamy możliwość skontaktowania się z kierowcą i w razie jakiegokolwiek problemu możemy spotkać się z nim przy rzece lub w jej pobliżu.

Chcesz ciekawie, miło i bezpiecznie spędzić długi weekend – majówka 2018 wybierz się na kajaki blisko Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i Płońska. Rzeka Wkra czeka na Ciebie zadzwoń do nas tel.: 601 227 759. Pan Mariusz odpowie na każde pytania. Zapraszamy

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

obrazek-info

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:Europa inwestująca w obszary wiejskie.”Operacja mająca na celu Zakup sprzętu i wyposażenia rekreacyjnego na potrzeby turystyki kajakowej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność: rozwijanie działalności gospodarczej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020