Sprzęt wypożyczalni Kajaki Pomiechówek

Sprzęt wypożyczalni Kajaki Pomiechówek post thumbnail

Nasze kajaki są wykonane z niezniszczalnego polietylenu. Super wygodne, odporne na uszkodzenia, bardzo zwrotne, niesamowicie stabilne, sterowne i lekkie. Idealne do wypraw po Wkrze.

Kajaki mają wytrzymałe ,wygodne siedziska – wysokie ,składane tak aby można było łatwo załadować bagaże do kajaka ,wygodny mapnik na dziobie ,wysoka burta zapewniająca jeszcze większe bezpieczeństwo, odpowiednia szerokość gwarantująca dużą ładowność co w połączeniu z szerokim i płaskim dnem zapewnia dużą stabilność na wodzie,możliwość zamontowania dodatkowego siedzonka dla dziecka.

Czytaj więcej

obrazek-info

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:Europa inwestująca w obszary wiejskie.”Operacja mająca na celu Zakup sprzętu i wyposażenia rekreacyjnego na potrzeby turystyki kajakowej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność: rozwijanie działalności gospodarczej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020